रोयल इन्फिल्ड इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल

रोयल इन्फिल्डको इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल कन्सेप्टको पहिलो तस्बिर, जसलाई Electrik01 डब गरिएको छ, अनलाइनमा देखा परेको छ। इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल, जुन अझै पनि यसको अवधारणा वा बरु डिजाइन अध्ययनमा छ, केही आकर्षक रेट्रो-प्रेरित डिजाइन संकेतहरू प्रदान गर्दछ। फ्रन्ट गर्डर फोर्क सेटअप जुन सामान्यतया अत्यन्त पुरानो मेसिन वा कस्टम बिल्डहरूमा देखिन्छ Electrik01 अवधारणाको मुख्य ध्यान ग्राबर हो।

बाइकमा देखिएका गर्डर फोर्कहरू रोयल एनफिल्डको उत्पादन ब्रिफलाई मान्छन् जुन ‘नन कन्फर्मिस्ट’,’गेम चेन्जर’ र ‘लोन वुल्फ’ जस्ता शब्दहरूले भरिएको थियो। त्यस्तै, अन्य तत्वहरू जस्तै क्लासिकल राउन्ड हेडलाइट र परम्परागत इन्धन ट्याङ्की (केवल प्रतिनिधि) ले ब्रान्डको नव-भिन्टेज/क्लासिक स्टाइललाई पछ्याउँछ। अर्को चाखलाग्दो कुरा भनेको इन्धन ट्याङ्कीको माथिको खण्ड र ब्याट्री प्याकको तल अर्को खण्ड भएको अद्वितीय चेसिस हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *