टाटा मोटर्स इन्डियाको अहिलेसम्मकै उच्च मासिक बिक्री रेकर्ड

Tata Motors India ले जुलाई 2022 को आफ्नो बिक्री संख्याहरू प्रकट गर्दै एक विज्ञप्ति जारी गरेको छ। ब्रान्डले गत वर्षको तुलनामा भोल्युम कमाउनमा प्रभावशाली रहेको छ, र गत महिना पनि फरक थिएन। भारतीय कार निर्माता कम्पनीले जुलाई २०२२ मा कुल ४७,५०५ युनिट बिक्री रेकर्ड गरेको थियो जुन अघिल्लो वर्षको सोही अवधिमा ३०,१८४ युनिट थियो। यसले 57 प्रतिशतको एक वर्ष-बर्ष-वर्ष (YoY) सकारात्मक मात्रा बढ्यो।

नेक्सन कम्प्याक्ट एसयूभी सबैभन्दा धेरै बिक्रि हुने मोडल भएको छ र हालका महिनाहरूमा सम्पूर्ण उद्योगमा शीर्ष पाँच बिक्रेताहरूमध्ये पनि पर्छ। Nexon बाहेक, Punch र Altroz ​​ले पनि भारतीय बजारमा निरन्तर रूपमा राम्रो भोल्युम ट्याली दर्ता गरिरहेका छन्। नतिजास्वरूप, टाटा मोटर्सको संचयी बिक्री संख्या महिना-महिना राम्रो हुँदै गइरहेको छ र नयाँ रेकर्डहरू पार गर्दैछ। गत महिना, कम्प्याक्ट सेडान, टाटा टिगोरको बिक्री ५,४३३ इकाइमा रह्यो – जुन मार्च २०१७ मा बजारमा लन्च भएदेखि अहिलेसम्मकै सबैभन्दा उच्च मासिक संख्या हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *