महिन्द्रा एक्स्युभि ४०० इलेक्ट्रिक एस्युभि को डेब्यु

महिन्द्राले आफ्नो पहिलो अल-इलेक्ट्रिक एसयूभी – महिन्द्रा XUV400 लाई ल्याएको छ। युकेमा भर्खरै घोषणा गरिएको महिन्द्रा EV आइकोनिक ब्रान्ड XUV को अंश, XUV400 महिन्द्राको पहिलो EV हो जसले साटिन कपर फिनिशसहितको ट्विन पीक्स लोगो फिचर गर्दछ, यसले सडकमा एक विशिष्ट उपस्थिति प्रदान गर्दछ। XUV400 महिन्द्राको REVAi, e2o र eVerito पछिको पहिलो प्रमुख EV उत्पादन हो। महिन्द्राले हालै कम्पनीको नयाँ INGLO EV स्केटबोर्ड प्लेटफर्ममा आधारित आफ्ना आगामी पाँचवटा विद्युतीय SUV अवधारणाहरू अनावरण गरेको छ। यी अवधारणाहरू दुई उप-ब्रान्डहरू, XUV.e र BE मार्फत बेचिनेछन्।

सी-सेगमेन्ट SUV कोटिमा सञ्चालनमा रहेको XUV400 4200mm लामो छ र यसमा 2600mm को ह्वीलबेस छ, जसले यसका बस्नेहरूलाई उत्कृष्ट केबिन स्पेस र लेग्रूम मात्र होइन, 378 लिटर/418 लिटरको उत्कृष्ट बुट स्पेस पनि प्रदान गर्दछ। छत सम्म)। 1821 mm मा, यो श्रेणीमा सबैभन्दा चौडा e-SUV पनि हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *