Ferrari Purosangue कार सार्वजनिक

फेरारीले Purosangue को अनावरण गरेको छ, प्रान्सिङ हर्सको ७५ वर्षको इतिहासमा पहिलो पटक चार ढोकाको चार सिटर कार हो । Maranello को सबैभन्दा प्रतिष्ठित इन्जिनले यस ब्रान्डको नयाँ कन्फिगरेसनमा डेब्यु गरेको छ जसले गर्दा कारले सेग्मेन्टमा अन्य कुनै पनि भन्दा बढी शक्ति प्रदान गर्छ। 6.5 लिटर, V12 इन्जिनले 715 hp र 716Nm) 8-स्पीड रियर-सेट डुअल-क्लच प्रसारणको साथ प्रदान गर्दछ।

Purosangue ले वर्ग-अग्रणी कार्यसम्पादन तथ्याङ्कहरू प्रदान गर्दछ (3.3 s मा 0 देखि 100 km/h सम्म र 10.6 s मा 0 देखि 200 सम्म) फेरारीले Purosangue लाई 6-वे चेसिस डायनामिक सेन्सर (6w-CDS) सहितको स्वतन्त्र चार-पाङ्ग्रे स्टेयरिङ र ABS ‘evo’ सहित यसको सबैभन्दा शक्तिशाली र विशेष स्पोर्ट्स कारहरूमा प्रस्तुत गरिएको गाडी गतिशील नियन्त्रण प्रणालीहरूको सबैभन्दा नयाँ पुनरावृत्ति पनि दिएको छ । नयाँ फेरारी सक्रिय निलम्बन प्रणाली यसको विश्व डेब्यू गर्दै छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *