टिभिएस् अपाचे आरआर ३१० को भ्याली रनमा नयाँ कीर्तिमान

टिभिएस मोटर कम्पनीको आधिकारिक मोटरस्पोर्ट टोली, टिभिएस रेसिङले यस वर्ष पहिलो पटक भ्याली रन ड्र्याग रेसिङ इभेन्टमा भाग लिएको थियो। चाखलाग्दो कुरा के छ भने, आफ्नो पहिलो सहभागितामा, टोलीले TVS Apache RR310 सुपरस्पोर्ट अफरको ड्र्याग-ट्युन गरिएको संस्करणको साथ नयाँ रेकर्ड पनि कायम गर्यो। पुणेको एम्बी भ्याली एयरस्ट्रिपमा आयोजित कार्यक्रममा TVS रेसिङले इन्डियन ओपन अनरिस्ट्रिक्टेड क्लास (३९० सीसी सम्म) मा शीर्ष दुई स्थान हासिल गरेको देखियो। ड्र्याग-स्पेक Apache RR310 को पाइलटिङ टिभिएस रेसर जगन कुमार र के वाई अहमद थिए जो क्रमशः 11.523 सेकेन्ड र 11.996 सेकेन्डको क्वार्टर माइल दौडमा दुई द्रुत राइडर थिए।

उल्लेखनीय कुरा के छ भने, यी दुबै राइडरहरूले टिभिएस रेसिङ मार्फत आफ्नो कार्यकालमा धेरै सर्किट रेसिङ राष्ट्रिय च्याम्पियनसिप जितेका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *